Kurumsal

Hakkımızda

Müşterimiz Değil Misafirimissiniz..

Tarihi İpek Yolu ve Şanlıurfa- Gaziantep Otoyolu'nun üzerinde yer alan Park Mirkelam Servis ve Dinlenme Tesisi 21. yüzyıl modern mimarisiyle tanzim edilmesi ve bütün detayların düşünüldüğü çevre düzenlemeleri dikkat çekerken, Türkiye’de bulunan en büyük AB standartlarında otoban tesisi olma gururunu yaşıyoruz.

Türkiye’nin her yerinden olduğu gibi özellikle Adana, Mersin, Karaman, Niğde, Osmaniye, Hatay, Kilis, Gaziantep, Kahramanmaraş, Adıyaman, Şanlıurfa, Malatya, Mardin, Batman, Siirt, Muş, Bitlis, Şırnak, Hakkari, Van, Diyarbakır, Bingöl, Tunceli ve Elazığ'dan gelerek bu bölgeden geçen sürücüler Şanlıurfa - Gaziantep otobanını tercih ederken, uzun ve yorucu geçen yolculuklarda Park Mirkelam Servis ve Dinlenme Tesisi, değerli müşterilemizin yol yorgunluğunu üzerinden atıyor.

Yöresel yemekler yanında Türk mutfağının en güzel örneklerinin sunulduğu restoranımız bir çok özelliğiyle de konukların stresten uzak bir ortamda yemek yemelerini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Mirkelam çocuk oyun parkları, bebek bakım odaları, kuaför, market, mescit, ilk yardım üniteleri yanında bir çok sosyal ihtiyaca cevap verecek birimler yer almaktadır.